
CV onderhoud Roelofarendsveen
CV-ketel onderhoud in Roelofarendsveen
Een jaarlijkse beurt waarbij het toestel wordt gereinigd, de verbranding wordt gemeten, de waterzijde wordt nagelopen en de rookgasafvoer wordt gecontroleerd. Vanuit Leiden is het 10 kilometer naar Roelofarendsveen, ongeveer 21 minuten rijden.
- 6.207 woningen in Roelofarendsveen, gemeente Kaag en Braassem
- Onderhoudsbeurt, losse afspraak vanaf €95 per beurt, inclusief voorrijkosten, exclusief btw
- Reken op drie kwartier tot een uur voor een toestel dat vrij hangt. Moet een kastwand los of staat de ketel op een krap zolderhok, dan loopt dat richting anderhalf uur. Vanaf half september stromen de weken vol, dus tussen maart en juni is er merkbaar meer ruimte in de agenda en kunt u vaak binnen een week terecht.
Bouwperiodes, parkeren en de procedure bij gemeente Kaag en Braassem staan op cv onderhoud Roelofarendsveen, de techniek achter cv-ketel onderhoud op de dienstpagina.
CV-ketel onderhoud in Roelofarendsveen
Wat deze combinatie van klus en plaats praktisch betekent.
- 6.207 woningen in Roelofarendsveen
- 63,0 procent koop in Roelofarendsveen
- Vanuit Leiden is het 10 kilometer naar Roelofarendsveen, ongeveer 21 minuten rijden.
Wat het bij u wordt, hangt af van het toestel en van wat de meting in Roelofarendsveen laat zien.
Roelofarendsveen
Wat cv-ketel onderhoud in Roelofarendsveen anders maakt
Dit is de jongste voorraad van het werkgebied en dat verandert het karakter van de beurt.
In Pijnacker is 78 procent van voor 2000 en in Waddinxveen 78,2 procent, tegen 88,6 procent in Leiden. Veel woningen hebben hier vloerverwarming of een mengvorm van vloer en radiatoren, en het gasverbruik ligt met 674,5 kubieke meter in Waddinxveen al laag. De winst zit dan niet in de brander maar in de instelling: een stooklijn die te hoog staat, laat een ketel nooit condenseren. Nieuw-Vennep is de uitzondering met 96 procent van voor 2000 en oudere toestellen in de rijenbouw. Onderhoud kost 95 euro exclusief btw per beurt, inclusief voorrijkosten.

Werken in Roelofarendsveen
Waar cv-ketel onderhoud in Roelofarendsveen op stukloopt
79,0 procent van de 6.207 woningen is van voor 2000, en daarmee hoort Roelofarendsveen bij de jongere voorraad in ons werkgebied. Ruim een op de vijf woningen is dus van na de eeuwwisseling, gebouwd met betere isolatie en vaak al met vloerverwarming. Dat verschuift het werk. In een oud huis maak je een brander schoon; hier draait het vaker om de verdeler, de instelling per groep en de vraag of de aanvoertemperatuur niet onnodig hoog staat. Het onderhoud is daarmee minder poetsen en meer meten. 74,0 procent van de woningen is eengezins en 63,0 procent is koop; corporaties bezitten 29,0 procent, een fors aandeel voor een dorp van deze omvang. De gemiddelde WOZ ligt op 451.000 euro. Aan de telefoon merken we dat verschil. Eigenaren vragen naar onderhoud, naar vervanging en naar het voorbereiden van hun installatie op een latere stap. Huurders hebben meestal een regeling via hun verhuurder en bellen ons zelden. Daar tussenin zit de groep die net gekocht heeft en van de vorige bewoner geen enkel onderhoudspapier heeft meegekregen.
Het struikelblok in Roelofarendsveen
Vloerverwarming die niet goed verdeeld is, staat hier bovenaan. Een groep die te veel water krijgt en een andere die te weinig krijgt, geeft een woonkamer die snel warm wordt en een slaapkamer die dat nooit wordt. Bijregelen aan de thermostaat helpt dan niet, want het probleem zit bij de verdeler. Een tweede terugkerend punt is lucht in het systeem na een verbouwing of na het plaatsen van een extra groep. Ontluchten gaat van laag naar hoog en van dichtbij de ketel naar ver weg, met de pomp uit.
Rijden en materiaal in Roelofarendsveen
De rit naar Roelofarendsveen is 10 kilometer en duurt ongeveer 21 minuten. De bus komt hier dus volgeladen aan, met de gangbare onderdelen voor de toestellen die in deze buurt hangen.
Kerncijfers
Vier cijfers die de prijs van cv-ketel onderhoud in Roelofarendsveen sturen
- 6.207 woningen
- Daarvan is 74,0 procent eengezins en 26,0 procent meergezins. Bij cv-ketel onderhoud bepaalt dat waar het toestel hangt: in een bijkeuken of op zolder van een rijtjeshuis in Roelofarendsveen, of in een keukenkast van een appartement aan een gedeeld kanaal.
- 63,0 procent koop
- De rest is huur, waarvan 29,0 procent van een corporatie. Huurt u, dan loopt cv-ketel onderhoud in Roelofarendsveen via de verhuurder en hoeft u zelf niets te regelen. Wij komen bij de koopwoningen, bij VvE's en bij particuliere verhuur.
- 79,0 procent van voor 2000
- Zo oud is de voorraad in Roelofarendsveen. Bij cv-ketel onderhoud betekent dat oudere leidingen, krappere diameters en zelden een tekening die klopt. Dat risico staat vooraf op uw offerte voor Roelofarendsveen, exclusief btw.
- €451.000 gemiddelde WOZ
- De gemiddelde woningwaarde in Roelofarendsveen. Dat getal zegt vooral iets over de maat van de woning, en daarmee over het vermogen dat een toestel in Roelofarendsveen moet kunnen leveren.
Bron: CBS, Kerncijfers wijken en buurten (85984NED), samengesteld over de wijken van Roelofarendsveen.
Twee stappen uit ons plan in Roelofarendsveen
- Uitlezen voordat er iets los gaat. Het toestel wordt uitgelezen op foutcodes, branduren en het aantal starts. Daarnaast noteren we de waterdruk in koude toestand, de ingestelde aanvoertemperatuur en of warmwatervoorrang aan staat. Veel korte starts achter elkaar zeggen zelden iets over de ketel en bijna altijd iets over de manier waarop het water door de woning verdeeld is.
- Brander, warmtewisselaar en sifon reinigen. De brander gaat eruit en wordt gereinigd, de lamellen van de wisselaar worden nagelopen op roet en aanslag. De sifon wordt geleegd en doorgespoeld, want een sifon die dichtzit laat condenswater terugstaan en geeft later een storing die op de ketel lijkt. Zit de wisselaar zo vol dat droog reinigen niet meer helpt, dan bespreken we eerst wat nat reinigen kost voordat we verdergaan.
De vijf stappen compleet en de punten waar wij op controleren staan op de pagina over cv-ketel onderhoud.
Vanafprijzen
Wat cv-ketel onderhoud in Roelofarendsveen ongeveer kost
Alle bedragen hieronder gelden vanaf en zijn exclusief btw, ook in Roelofarendsveen.
| Type werk | Wat erbij hoort | Vanaf |
|---|---|---|
| Onderhoudsbeurt, losse afspraakper beurt, inclusief voorrijkosten | Exclusief btw. Reiniging, verbrandingsmeting, controle van de waterzijde en de meetwaarden op papier. | €95 |
| Abonnement Basisper jaar | Exclusief btw. Elk jaar een beurt, geen voorrijkosten en voorrang bij storingen. Arbeidsloon en materialen bij een storing worden apart afgerekend. | €89 |
| Abonnement Compleetper jaar | Exclusief btw. Alles uit Basis plus het arbeidsloon bij storingen, u betaalt alleen de gebruikte materialen. | €174 |
| Abonnement All-inper jaar | Exclusief btw. Alles uit Compleet plus materialen tot 300 euro per kalenderjaar, voor toestellen tot en met vijftien jaar oud. | €219 |
| Expansievat vervangen tijdens de beurtvanaf, per stuk | Exclusief btw, inclusief het vat en de montage, aftappen en weer op druk brengen inbegrepen. | €199 |
Uw eigen prijs voor cv-ketel onderhoud in Roelofarendsveen volgt uit wat wij aantreffen en staat daarna vast.
Veelgestelde vragen
Wat bewoners in Roelofarendsveen ons vragen
Wat kost onderhoud aan een cv-ketel in Leiden?
Een losse beurt is 95 euro exclusief btw, inclusief voorrijkosten en zonder doorlopend contract. Daarvoor reinigen we het toestel, meten we de verbranding en lopen we de waterzijde na. Wilt u liever een vast bedrag per jaar, dan loopt dat via Basis voor 89 euro, Compleet voor 174 euro of All-in voor 219 euro per jaar, alles exclusief btw. Blijkt tijdens de beurt dat het expansievat vervangen moet worden, dan is dat vanaf 199 euro exclusief btw, inclusief vat en montage.
Is jaarlijks onderhoud wettelijk verplicht?
Voor een particuliere eigenaar niet. Er bestaat geen wet die u verplicht de ketel elk jaar te laten nakijken. De verplichting komt uit een andere hoek: fabrikanten koppelen hun garantietermijn vaak aan aantoonbaar onderhoud en verzekeraars kunnen er bij schade naar vragen. Verhuurt u de woning of zit u in een VvE met een collectieve installatie, dan ligt het meestal wel contractueel vast.
Meer in Roelofarendsveen
Andere klussen die wij in Roelofarendsveen doen
CV-storing en reparatie in Roelofarendsveen
De klachten in Waddinxveen, Pijnacker en Roelofarendsveen zitten vaker aan de waterzijde dan aan de brander. Met 78,2 procent van de Waddinxveense voorraad van...
Bekijk deze klusCV-ketel vervangen in Roelofarendsveen
De polderdorpen leveren nu hun eigen golf vervangingen op. Pijnacker heeft 78 procent van de voorraad van voor 2000 en Roelofarendsveen 79 procent, wat...
Bekijk deze klusWaterzijdig inregelen in Roelofarendsveen
Vloerverwarming vraagt om inregelen, anders blijft de ene groep koel en loopt de andere te ver door. In Pijnacker is 15 procent van de...
Bekijk deze klusRadiator vervangen in Roelofarendsveen
In de polderdorpen zit de radiator vaak in een installatie die ook vloerverwarming heeft. Pijnacker heeft 78 procent van de voorraad van voor 2000...
Bekijk deze klusCV-ketel onderhoud in Roelofarendsveen op de planning?
Stuur foto's van de situatie en de maten. Binnen één werkdag ligt er een prijs voor je adres in Roelofarendsveen, exclusief btw, met erbij wat er wel en niet in zit.